Apartament Małgosi - Malbork
Komfortowe apartamenty, domki letniskowe i całoroczne, pensjonaty, ośrodki wczasowe, domy gościnne i wiele więcej atrakcyjnych noclegów na Mazurach! Skorzystaj z jednej z nich, zarezerwuj i wybierz się w miejsce pełne spokoju, lasów i pięknych jezior. Odwiedź jedne z ciekawszych i popularniejszy ośrodków turystycznych jak m.in. Mikołajki, Pisz czy Giżycko oraz wiele wyjątkowych jezior mazurskich: Tałty, Niegocin, Mamry czy Śniardwy. Wolne miejsca na Mazurach czekają!
Apartament Małgosiapartamenty - mieszkania
Jezioro
Basen
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Jezioro
Basen
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Obiekt Apartament Małgosi usytuowany jest w miejscowości Malbork i oferuje wannę spa. Oferta apartamentu obejmuje prywatny basen. Oferta apartamentu obejmuje 1 sypialnię, patio oraz salon z telewizorem z płaskim ekranem.
W naszej ofercie m.in.: parking, basen, zwierzęta domowe są akceptowane, parking na miejscu, bezpłatny parking, basen.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 46 mkw).
Malbork
Oferta naszego partnera Booking.com BG.3036620
Zobacz ciekawe oferty noclegów także na: sielankapobierowo.plnoclegi na Mazurach